O nas

Marka Lullaby powstała z myślą o dzieciach i ich zmieniających się potrzebach.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości i mogły sprostać wymaganiom wszystkich klientów zwłaszcza tych najmłodszych. Głównym obszarem naszej działalności są łóżeczka drewniane w kształcie domków, wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego, które jest ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Zdajemy sobie sprawę, że zdrowie dziecka jest najważniejsze, dlatego nie pokrywamy łóżeczek szkodliwymi środkami konserwującymi. Kładziemy duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo, dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół.

Ogromną zaletą jest wysoka jakość wykonania, wszystkie elementy są idealnie wyszlifowane bez ostrych, wystających i niebezpiecznych krawędzi. 

Lullaby to produkty, które nie tylko pięknie wyglądają, ale zapewniają dzieciom stymulację i rozwój poprzez sen i zabawę, dlatego zostały zaprojektowane zgodnie z zasadami Montessori.

Zanim kompletny produkt trafi finalnie do Państwa jest  zawsze sprawdzany czy wszystkie elementy są idealnie dopasowane i nieuszkodzone. Dzięki temu nie ma szans na pojawienie się jakichkolwiek niedoskonałości.

Montaż łóżeczek również nie sprawi żadnych problemów, gdyż każda część jest odpowiednio oznaczona.

Obsługa klienta
[email protected]

Szybka dostawa
kurierem

Bezpieczne Płatności online

Zapisz się do newslettera